DOPRAVA A PLATBA V ČR  – ZDARMA OD 1.500,-Kč !!!

ČESKÁ POŠTA – Balík do ruky – zásilka je standardně doručována následující pracovní den po  odeslání. Pokud není adresát zastižen, je zásilka uložena 7 dnů na poště. Zásilku si lze na žádost nechat opětovně doručit. O zásilce jste informováni e-mailem a pomocí SMS přímo Českou poštou.

 MOŽNOSTI PLATBY

DOBÍRKA

Zboží hradíte v hotovosti, případně platební kartou přímo dopravci  při dodání zásilky. Jde o nečastější způsob platby za dodané zboží. Platba dobírkou, je zpoplatněna částkou 55 Kč.      

 

BANKOVNÍ PŘEVOD

Po vytvoření objednávky, je automaticky vygenerován e-mail, s informacemi pro platbu (převod na účet). Objednávka je expedována ihned po přijetí platby na náš Účet. 

 

 PŘI PLATBĚ BANKOVNÍM PŘEVODEM, POSKYTUJEME SLEVU 2% z CENY BEZ DPH !!  

ČESKÁ POŠTA – Balík na poštu – zásilka je standardně doručena následující pracovní den po  odeslání na Vámi vybranou poštu, kde je uložena 7 dnů. Vyzvednout si ji můžete v pracovní době příslušné pošty. O zásilce jste informováni e-mailem a pomocí SMS přímo Českou poštou.
ČESKÁ POŠTA – Doporučená zásilka – Zásilka je běžně doručena následující pracovní den po odeslání. Doručovací doba se však může prodloužit až na 3 dny. Tento typ zásilek je vhodný pro malé objednávky, kdy cena zásilky nepřesáhne 500,-Kč. Jelikož pojištění Doporučené zásilky je max. 500,-Kč, nedoporučujeme zasílat dražší zásilky! Pokud bude cena zásilky nad 1000,-Kč a budete ji chtít zaslat Doporučenou zásilkou, je z důvodu pojištění pouze na nízkou cenu, zaslání možné pouze při platbě převodem na účet !! Při poškození, nebo ztrátě zásilky pak dopravce ručí pouze do 500,-Kč a zákazník pak nese riziko za poškozenou, nebo ztracenou zásilku sám !!
Kurýr na adresu -Zásilka je doručena přepravní společností Zásilkovna.cz po celé České republice. Doručovací doba je ve všední dny standardně do 24h od odeslání zásilky. O odeslání zásilky obdržíte automaticky generovanou emailovou zprávu, která obsahuje webový odkaz pro sledování aktuální polohy balíku. U tohoto typu doručení, nelze výrazně ovlivnit čas dodání. Balíky jsou doručovány i v sobotu.
ZÁSILKOVNA – výdejní místo – zásilka je doručena na Vámi vybrané výdejní místo. Zásilkovna disponuje velkou sítí výdejen, které jsou velmi dobře dostupné po celé ČR. Zásilku si můžete vyzvednout kdykoli v pracovní době příslušné výdejny. Zásilku může vyzvednout kdokoli, jelikož obdržíte speciální kód, který je nutný uvést při vyzvednutí zásilky. Bez kódu nelze zásilku vydat….

DOPRAVA A PLATBA SLOVENSKO – ZDARMA OD 2.500,-Kč (plátci DPH s možností odpočtu 21% DPH)

KURÝR– doručení na adresu – zásilky zasíláme hromadně přes službu podatelny Zásilkovna. Běžná dodací lhůta je 1-2 dny od odeslání zásilky. Zásilka je doručena přímo na Vaši adresu. Zásilku si lze nechat opakovaně doručit

 MOŽNOSTI PLATBY

DOBÍRKA

Zboží hradíte v hotovosti, případně platební kartou přímo dopravci  při dodání zásilky. Jde o nečastější způsob platby za dodané zboží. Platba dobírkou je zpoplatněna částkou 55 Kč (2,2EUR)

BANKOVNÍ PŘEVOD

Po vytvoření objednávky, je automaticky vygenerován e-mail, s informacemi pro platbu (převod na účet). Objednávka je expedována ihned po přijetí platby na náš Účet.  Platby jsou prováděny v EUR přímo na náš slovenský účet !! 


PŘI PLATBĚ BANKOVNÍM PŘEVODEM, POSKYTUJEME SLEVU 2% z CENY BEZ DPH !!

ZÁSILKOVNA – výdejní místo – zásilka je doručena na Vámi vybrané výdejní místo. Zásilkovna disponuje velkou sítí výdejen, které jsou velmi dobře dostupné po celé SR. Zásilku si můžete vyzvednout kdykoli v pracovní době příslušné výdejny. Zásilku může vyzvednout kdokoli, jelikož obdržíte speciální kód, který je nutný uvést při vyzvednutí zásilky. Bez kódu nelze zásilku vydat….
Běžná doba doručení je 1-2 dny od odeslání